Skip to main content
Researcher smiling)

Naše společnost

Motivuje nás závazek

Začalo to závazkem. Společnost CSL Behring byla založena před více než 100 lety s cílem zachraňovat životy pomocí nejnovějších technologií. Během uplynulého století se ze společnosti CSL Behring postupně stal globální lídr v oblasti biotechnologií, jehož kroky se řídí stále stejným závazkem zachraňovat a zlepšovat životy lidí. Nabízíme nejširší spektrum kvalitních plazmatických a rekombinantních léčiv v našem oboru. Naše schopnost inovovat a poskytovat život zachraňující léky pro pacienty s nesplněnými léčebnými potřebami po celém světě stojí za naším dobrým jménem: pacienti jsou pro nás vždy na prvním místě. Jsme společnost CSL Behring a motivuje nás náš závazek.


Přečtěte si přehled o naší společnosti nebo se podívejte na náš informační přehled.

O nás

Zaměření na vzácná a závažná onemocnění

Do našeho portfolia inovativních léčiv patří široká škála rekombinantních a plazmatických přípravků pro léčbu krvácivých poruch, imunitní nedostatečnosti a chronické zánětlivé demyelinizující polyneuropatie, stejně jako dědičného angioedému a deficitu alfa-1 antitrypsinu.

Naše hodnoty

Již mnoho desetiletí se společnost CSL zavazuje řídit svými hodnoty. Naše hodnoty jsou pro náš úspěch zásadní – pomáhají nám zachraňovat životy, chránit zdraví lidí a budovat naši pověst důvěryhodného a spolehlivého světového lídra. Zakládá se na nich to, jak naši zaměstnanci spolupracují, rozhodují se a řeší problémy.
Jsou to následující zásady:

Zaměření na pacienta

Svůj závazek k pacientům dodržujeme.

Inovace

Řešení jsou inspirována inovativním myšlením.

Integrita

Naše slova a činy se nerozcházejí.

Spolupráce

Společně jsme silnější.

woman at computer

Vynikající výsledky

Jsme pyšní na to, čeho jsme dosáhli.